plakatZapraszamy na podsumowanie Polsko – niemieckiego Konkursu Literackiego

logoWyniki Posko-Niemieckiego Konkursu Literackiego

WYNIKI - PDF

logoLaureaci i osoby wyróżnione w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Eugeniusza Paukszty "Małe ojczyzny - pogranicze kultur i regionów "

WYNIKI - PDF

img 8209W środę 19 września 2018 r. miało miejsce otwarcie wystawy Pana Zbigniewa Jaroszewskiego pt. "Co mi w duszy gra". Frekwencja dopisała jak widać na załączonych zdjęciach. Dziękujemy wszystkim przybyłym osobom.

wystawa malarstwa

regionalny konkursZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

img 8166W dniu 8 września 2018r. odbyło się Narodowe Czytanie, w tym roku czytaliśmy "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie.

plakat A3 21 IX 18 KargowaZapraszamy na wieczór autorski ks. Marka Kidonia z promocją Jego książki „Droga krzyżowa ludzkich zmagań i zmian”. Spotkanie poprowadzi znana aktorka Joanna Brodzik.

Miejsce spotkania: Mediateka w Kargowej, ul. Słodowa 2, 21 września 2018 r., godz. 18.00

nc plakat

logo pngXIX Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty „Małe ojczyzny - pogranicze kultur i regionów".

1. Regulamin

2. Oświadczenie

img 793712 lipca 2018r. w Mediatece Światowid odbyły się "Warsztaty z Mateuszem Stockim z ArtScience". Były pokazy, doświadczenia, eksperymenty. Fantastyczna zabawa !!

img 7843W czwartek 5 lipca 2018r. w Mediatece odbyły się zajęcia " Mały Jubiler".

Dzieci ze starszej grupy poznały techniki  wykonywania bransoletek ze sznurka jubilerskiego, a dzieci z młodszej grupy wykonały bransoletki z koralików.

godz otwarcia

pin womens navy blue background with pink orange blue green white on 4