PlakatOd dziś w naszej bibliotece rusza projekt realizowany przez Instytut Książki w ramach ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo „Mała książka – wielki człowiek” we współpracy z naszą Biblioteką.

Odwiedź bibliotekę im. E. Paukszty w Kargowej, zapisz dziecko do biblioteki, wypożyczcie książkę i odbierzcie Wyprawkę Czytelniczą w prezencie, a w niej książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika, na której Twoje dziecko będzie zbierało naklejki- jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego. Po uzbieraniu 10 naklejek Dziecko otrzyma imienny dyplom.

Projekt kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym z roczników 2014-2017.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”, bo miłość do książek jest prezentem na całe życie.

ZAPRASZA INSTYTUT KSIĄŻKI

ORAZ