31Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy naszych Czytelników do udziału w kolejnej akcji -„Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Akcja polega na sfotografowaniu się z zasłoniętą przez okładkę częścią ciała.
W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, śmieszne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce.
Należy tak zapozować do zdjęć, aby poza stała się „elementem” okładki, który „wychodzi” poza papier.
Szczegóły akcji:
1. Zdjęcie przedstawiające pracę należy umieścić w komentarzu pod postem na Facebooku.
2. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na stronie internetowej naszej biblioteki– zdjęcie będzie podpisane Twoim imieniem.
3. Dwa najlepsze zdjęcia dziecięce i dwa najlepsze zdjęcia pozostałych osób biorących w akcji( młodzież, osoby dorosłe, rodzice, dziadkowie itd.) zostaną nagrodzone.
4. Akcja trwa do czwartku, a w piątek ogłosimy zwycięzców.

Powodzenia!
Wasze Bibliotekarki